Merhaba! Ayti.Tech Cafe'ye Hoşgeldiniz

Ayti.Tech bilgi ve iletişim sektörü profesyonellerinin ve teknolojiye meraklı amatörlerin başta bulut bilişim, bulut tabanlı uygulama geliştirme, DevOps ve nesnelerin interneti olmak üzere sektörün tamamıyla ilgili güncel haberlere, bu alanlardaki teknolojiler ve trendler hakkında derinlemesine bilgi alabilecekleri makalelere ve içerisinde silikon barındıran her türlü elektronik cihaz hakkında inceleme-araştırma dosyalarına ulaşabildikleri bir portaldır. Ayrıca oluşturulan sosyal medya ve tartışma-bilgi paylaşımı platformları aracılığıyla içerik üretimini daha geniş mecralara yaymaya çalışmaktadır. İçerik üretim dili olarak Türkçe kullanan Ayti.Tech bu sayede sektör çalışanların dil bariyerine takılmadan bilgi edinme imkanına sahip olmalarını sağlamaya ve bunun etrafında sağlıklı bir tartışma ortamı yaratmaya çalışmaktadır.

• Güvenlik nedeniyle, yeni kullanıcıların yapabileceklerini geçici olarak sınırlandırıyoruz. Sizi tanıdıkça ototmatik olarak yeni yetenekler ve rozetler kazanacaksınız.
  • Bilgi ve iletişim sektörüyle alakalı her türlü konuda ilgili kategorilerde yeni konular yaratarak tartışma ortamına katkıda bulunmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Bu alanların dışında kalan her türlü konuyu Loca alanında tartışmaya açabilir, Loca kategorisini serbest stil bir tartışma alanı olarak kullanabilirsiniz.
  • 5651 sayılı kanun çerçevesinde platformda yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Yasal olarak sorunlu görülebilecek içerik site yönetimi tarafından kaldırılacaktır. Paylaşımlarınızda yasal yükümlülüğünüzü göz önünde bulundurmanızı önemle rica ederiz.
5 Beğeni

Selamlar, hoş buldum :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba! Ben geldim :slight_smile:

1 Beğeni